Top Knobs Tuscany Cabinet Drop Bail Pull
Specifications
| Base Diameter | 1" x 1" |
| Boring | 8 13/16" |
| Brand | Top Knobs |
| Length | 9 3/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 1" |
| Style | Traditional, Catchall |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 2 3/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like